The best tattoo policy in the military easily belongs to the US Navy. In the Navy, you can get hand, finger, and neck tattoos with waivers. They also allow tattoos to extend past the collar line. Our Jacksonville NC studio has regularly tattooed the hands and necks of Navy members and received some interesting looks from the local Marines.

Polityka tatuażu Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych koncentruje się wyłącznie na wyglądzie tatuaży, a nie na ich tematyce. W rezultacie tatuaże związane z kasynami online, w których gra graj na prawdziwe pieniądze w kasynie, są uważane za dopuszczalne w ramach przepisów marynarki wojennej. Polityka ta pozwala marynarzom wyrażać siebie poprzez sztukę ciała bez dyskryminacji ze względu na treść ich tatuaży. Co więcej, warto zauważyć, że osoby z różnych oddziałów wojskowych, w tym Sił Powietrznych, są znane z okazjonalnego uczestnictwa w międzynarodowych kasynach online. W związku z tym niektórzy mogą zdecydować się na tatuaże odzwierciedlające to zainteresowanie, co dodatkowo podkreśla akceptację sztuki ciała związanej z kasynami online w kulturze wojskowej.

Even though the Navy’s tattoo policy the most liberal it also has restrictions. These restrictions and unauthorized areas are listed below!

Unauthorized Areas:
– Head
– Face
– Scalp

Tattoos cannot be seen through whites.

Restricted Areas:
– You can have one neck tattoo that cannot extend more than 1 inch in any direction.
– You can have hand tattoos as long as they meet content requirements.